N. Rosbergas buvo nepralenkiamas „Formulės-1“ lenktynėse Baku

2016 metų Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato aštuntąjį etapą – Europos „Grand Prix“ lenktynes Baku (Azerbaidžanas) – sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs vokietis Nico Rosbergas („Mercedes“).

Tai buvo penktoji 30-mečio lenktynininko pergalė šiame sezone ir 19-oji karjeroje.

Antrąją vietą užėmė vokietis Sebastianas Vettelis („Ferrari“, +16,696 sek.), trečiąją – meksikietis Sergio Perezas („Force India“, +25,241).

Ketvirtas finišavo suomis Kimis Raikkonenas („Ferrari“, +33,102), penktas – nugalėtojo titulą ginantis N. Rosbergo komandos draugas britas Lewisas Hamiltonas (+56,335 sek.), šeštas – suomis Valtteris Bottas („Williams“, +1.00,886),

N. Rosbergas sustiprino lyderio poziciją bendroje įskaitoje. Jo sąskaitoje – 141 taškas. Antrąją vietą užima L. Hamiltonas (117 tšk.), trečiąją – S. Vettelis (96 tšk.).

Devintasis čempionato etapas (iš 21) – Austrijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks liepos 3 dieną.