Penkiakovininkė I. Serapinaitė Europos jaunimo čempionate – šešta

Lenkijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 21 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų varžybų finale penktadienį Lietuvos atstovė Ieva Serapinaitė užėmė šeštąją.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

21-erių metų lietuvė surinko 1315 taškų. I. Serapinaitė fechtavime buvo devinta, plaukime – pirma, jojime – dešimta, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – 22-a.

Nugalėjo italė Francesca Tognetti (1356 tšk.). Antrąją vietą užėmė turkė IlIlke Ozyuksel (1343 tšk.), o trečiąją – kita italė Aurora Tognetti (1339 tšk.).

I. Serapinaitės dvynė sesuo Emilija (1301 tšk.) užėmė dešimtąją poziciją, 20-metė Vilma Juchnevičiūtė (1244 tšk.) – 21-ąją, o taip pat 20-metė Aurelija Tamašauskaitė (975 tšk.) tarp 36 finalo dalyvių liko 33-ia.