„Nuggets“ parklupdė „Thunder“ ir pagerino klubo rekordą

Denverio „Nuggets“ (47:22) komanda tęsia įspūdingą pasirodymą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir savo pergalių seriją pratęsė iki trylikos.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Ty Lawsono, Kennetho Fariedo ir Andre Millerio vedama ekipa išvykoje 114:104 (26:34, 39:32, 24:16, 25:22) parklupdė itin netaikliai iš toli atakavusius Oklahomos „Thunder“ (46:22) krepšininkus.

Prieš tai ilgiausia „Nuggets“ pergalių serija NBA buvo 12 rungtynių iš eilės, kuri buvo pasiekta 1982 metais. Kiek anksčiau ABA lygoje klubas buvo laimėjęs 15 sykių paeiliui.

Tai pirmas kartas NBA istorijoje, kuomet vienu metu net dvi ekipos yra iškovojusios bent po 13 pergalių iš eilės. Šiuo metu jau 23 mačus iš eilės nepralaimi Majamio „Heat“ komanda.

Po pirmos mačo pusės minimalų pranašumą turėjo „Thunder“ (66:65), tačiau svečiai spurtavo 15:4 ir visam laikui nutolo į priekį (80:70). Po Russello Westbrooko dvitaškio ketvirtame kėlinyje šis skirtumas buvo sumažintas perpus (97:102). Visgi, daugiausiai Millerio pastangomis, „Nuggets“ dar kartą šovė į priekį 7:1 ir atgal nebesižvalgė.

Iš viso šeimininkai krepšį iš toli atakavo vos 16 proc. tikslumu – pataikė 4 tritaškius iš 25 bandymų. Kevinas Durantas prametė visus 6, Westbrookas ir Reggie Jacksonas – po 4, o Derekas Fisheris – 3 tolimus šūvius.

„Nuggets“ tapo pirma komanda šį sezoną, kuri Oklahomos klubą nugalėjo tris kartus. Pirmosios dvi pergalės buvo pasiektos savo žiūrovų akivaizdoje – 121:118 ir 105:103.

„Thunder“: Kevinas Durantas 34 (0/6 trit., 6 kld.), Russellas Westbrookas 25 (0/4 trit.), Kevinas Martinas 14, Reggie Jacksonas 8 (0/4 trit.), Thabo Sefolosha 8.

„Nuggets“: Ty Lawsonas 25, Andre Milleris 20 (9 rez. perd.), Kennethas Fariedas 13 (15 atk. kam., 3 blk.), Danilo Gallinari 13 (8 atk. kam.), Andre Iguodala 10 (0/4 trit.), Wilsonas Chandleris 9.

Kitas rungtynes „Thunder“ išvykoje žais su Memfio „Grizzlies“ krepšininkais, o „Nuggets“ komandos pergalių seriją svečiuose bandys nutraukti Filadelfijos „76ers“ žaidėjai.