„Žalgirio“ krepšininkai 18-ąjį kartą tapo LKL čempionais

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) penktosiose finalo rungtynėse pirmadienį Kauno „Žalgiris“ namuose 97:70 (25:17, 29:14, 20:25, 23:14) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1.

E. Ovčarenko (15min.lt) nuotr.

„Žalgiris“ LKL čempionu tapo šeštus metus iš eilės ir 18-ąjį kartą klubo istorijoje. Kauniečiai su Klaipėdos komanda finale kovojo antrą sykį. 2014 metais „Neptūnas“ pralaimėjo finalo seriją 2-4.

Žalgiriečiai po 10 žaidimo minučių pirmavo 25:17, o prieš ilgąją pertrauką turėjo 23 taškų pranašumą (54:31). Po trijų ketvirčių aikštės šeimininkai buvo priekyje 74:56, o paskutinį kėlinį laimėjo 23:14 ir šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Jerome`as Randle`as, 13 – Brockas Motumas), 11 – Renaldas Seibutis.

Klaipėdos ekipoje 19 taškų surinko Danielis Ewingas, 11 – Martynas Mažeika, 10 – Jerai Grantas.

Žalgiriečiai dvitaškius metė 64 proc. taiklumu (30/47), o klaipėdiečiai – 46 proc. (11/24). Aikštės šeimininkai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 33-26 ir suklydo tik keturis kartus. Svečiai prarado 13 kamuolių.