Serbas N. Djokovičius pirmą kartą triumfavo „French Open“ turnyre

Paryžiuje vykusio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 32 mln. eurų, vyrų vienetų varžybose triumfavo pirmoji pasaulio raketė 29-erių metų serbas Novakas Djokovičius.

Serbijos tenisininkas finale sekmadienį 3:6, 6:1, 6:2, 6:4 įveikė antrąją vietą pasaulio reitinge užimantį savo bendraamžį britą Andy Murray`ų. Mačas truko 3 val. 5 min.

N. Djokovičius „French Open“ finale žaidė ketvirtą kartą, tačiau čempionu tapo pirmą sykį. A. Murray`us į atvirųjų Prancūzijos pirmenybių finalą iškopė pirmą kartą.

N. Djokovičius per savo karjerą iš viso laimėjo 12 „Grand Slam“ serijos turnyrų.

Serbijos tenisininkui už pergalę atiteko 2000 Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškų ir 2 mln. eurų premija. A. Murray`us pelnė 1200 reitingo taškų ir 1 mln. eurų.