K. Sosnai – Europos kalnų dviračių maratono čempionato bronza

Siguldoje (Latvija) vykusiame Europos kalnų dviračių (MTB) maratono čempionate sekmadienį Lietuvos atstovė Katažina Sosna iškovojo bronzos medalį.
Lietuvos dviračių sporto federacijos nuotr.

Europos čempione tapo britė Sally Bigham. Ji 80 km trasą įveikė per 3 val. 6 min. 46 sek. 25-erių metų buvusi plento dviratininkė K. Sosna nugalėtojai pralaimėjo 5 min. 29 sek. Sidabro medalį pelnė švedė Jennie Stenerhag (+5.26).

Lietuvė Silvija Latožaitė (+17.30) užėmė 12-ąją vietą, Ieva Venckutė (+1:15.47) – 29-ąją, o Milita Putiatina (+1:29.14) klasifikuota paskutinė – 30-a.

Pernai Europos čempionate Vokietijoje K. Sosna buvo septinta.

Vyrų varžybose triumfavo estas Peeteris Pruusas. Jis 103 km nuvažiavo per 3 val. 28 min. 38 sek. Sidabro medalį iškovojo portugalas Tiago Jorge Oliveiras (+2 sek.), o bronzos – čekas Kristianas Hynekas (+43 sek.).

Lietuvis Šarūnas Pacevičius (+20.44) tarp 78 klasifikuotų dviratininkų buvo 30-as, Eimantas Gudiškis (21.06) – 31-as, Vaidas Maceikis (+56.40) – 64-as, o Donatas Dabrikas (1:00.28) – 65-as.