Dviratininkas P. Šiškevičius lenktynėse Estijoje – 14-as

Šeštadienį Estijoje pasibaigusių dviejų dienų lenktynių „Tour of Estonia“ antrajame etape lietuvis Paulius Šiškevičius („Staki-Baltik vairas“) užėmė 14-ąją vietą.

Asociatyvinė AFP/Scanpix nuotr.

Nugalėjo rusas Romanas Maikinas („Gazprom-RusVelo“), Jis 144 km nuvažiavo per 3 val. 12 min. 30 sek. Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-59 vietas užėmusiems dviratininkams.

Darijus Džervus finišavo 16-as, Martynas Maniušis – 29-as, Venantas Lašinis – 51-as, o Airidas Videika ir Jurgis Taučius (visi – „Staki-Baltik vairas“) finišo nepasiekė.

Lenktynių nugalėtoju tapo pirmąjį etapą laimėjęs lenkas Grzegorzas Stepniakas („CCC Sprandi Polkowice“). Jis šeštadienį buvo ketvirtas.

Antrąją vietą užėmė R. Maikinas (+2 sek.), trečiąją – estas Mihkelis Raimas („Cycling Academy“, +0.07).

D. Džervus (+0.13) bendroje įskaitoje užėmė 19-ąją poziciją ir pelnė du pasaulio reitingo taškus. P. Šiškevičius (+0.13) liko 21-as, M. Maniušis (+0.13) – 40-as, o V. Lašinis (+0.13) – 44-as tarp 82 klasifikuotų dviratininkų.