„Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės reguliarųjį sezoną baigė pergale

2015–2016 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato reguliariajame sezone sužaistos paskutinės rungtynės. Per jas čempionės titulą ginanti Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ nugalėjo Vilniaus „HFTC-Taurą“ rezultatu 5:1 (0:0).
Asociatyvinė Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Pirmajame kėlinyje šiaulietėms nepavyko demonstruoti sau įprasto žaidimo, tačiau ir vilnietėms nesisekė, rašoma pranešime spaudai. Per pertrauką „Gintra-Strektė-Universitetas“ sugebėjo susikaupti ir antrajame kėlinyje su kaupu įrodė savo pranašumą.

Du įvarčius čempionėms pelnė Jūratė Juodytė (45 ir 65 min.), po vieną – Samanta Jakovlevaitė (50), Donata Grigienė (53) ir Raminta Žukaitė (70). Vilniaus ekipai garbės įvartį 56 min. pelnė Kristina Poškutė.

Lietuvos čempionato pusfinalio serijoje „Gintra-Strektė-Universitetas“ kovos su Šiaulių „Sporto gimnazija–SM Klevu“, o „HFTC-Tauras“ – su Vilniaus „Žuvėdra–Archyvų sistemomis“.

Rezultatyviausios žaidėjos:

22 įvarčiai: E. Nomeikaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“),
16 įvarčių: J. Juodytė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
14 įvarčių: D. Grigienė („Gintra-Strektė-Universitetas“), S. Jakovlevaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
11 įvarčių: R. Petrauskaitė („Gintra-Strektė-Universitetas“);
10 įvarčių: K. Poškutė („HFTC-Tauras“);
8 įvarčiai: A. Balkaitytė („HFTC-Tauras“), K. Čaikauskaitė („HFTC-Tauras“).