Pirmasis D. Kazubovičiaus įvartis Latvijos futbolo čempionate

Pirmą įvartį 2016 metų Latvijos futbolo čempionate įmušė Darius Kazubovičius, o jo į penktą vietą pakilęs Rygos „Rigas FS“ (11 tšk.) klubas šeštadienį svečiuose devintojo turo susitikimą su ketvirtojoje pozicijoje esančia Mindaugo Grigaravičiaus Kekavos „Metta/LU“ (13 tšk.) vienuolike baigė lygiosiomis 1:1 (0:1).
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Aikštės šeimininkai pirmavo po tikslaus Adamu Abdullahio (39 min.) smūgio, o visą mačą žaidęs D. Kazubovičius išlyginamąjį įvartį įmušė 51-ą minutę.

Pagrindinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs M. Grigaravičius 75-ą minutę vietą aikštėje užleido Daviui Indranui.

Aštuonių komandų turnyre pirmauja praėjusio sezono bronzos medalininkas „Ventspils“ (21 tšk.) klubas su Simonu Pauliumi, lenkiantis Jūrmalos „Spartaks“ (19 tšk.) futbolininkus ir čempionės titulą ginančią „Liepaja“ (16 taškų) vienuolikę.