Dvi Lietuvos penkiakovininkės pateko į pasaulio čempionato finalą

Lietuvos atstovės Laura Asadauskaitė ir Gintarė Venčkauskaitė pateko į Maskvoje (Rusija) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų varžybų finalą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Londono olimpinių žaidynių čempionė 32-ejų metų L. Asadauskaitė atrankos varžybose trečiadienį surinko 1064 taškus ir C grupėje užėmė antrąją vietą. Lietuvė fechtavime buvo pirma, plaukime – 18-a, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – 14-a.

23-ejų metų G. Venčkauskaitė (1060 tšk.) B grupėje užėmė pirmąją poziciją. Lietuvė fechtavime buvo dešimta, plaukime – 15-a, o kombinuotoje rungtyje – penkta.

21-erių metų Ieva Serapinaitė (1028 tšk.) B grupėje užėmė 13-ąją vietą, o 22-ejų metų Karolina Gužauskaitė (1034 tšk.) C grupėje liko 16-a. Abi šios sportininkės į finalą nepateko.

Atrankoje dalyvavo 75 penkiakovininkės. Į penktadienį vyksiantį finalą pateko 36 sportininkės.