S. Bilis – 50 metrų laisvu stiliumi rungties pusfinalyje

Šeštadienį Europos plaukimo čempionato 50 metrų laisvu stiliumi rungtyje jėgas išbandė lietuviai Mindaugas Sadauskas, Simonas Bilis ir Tadas Duškinas. Vienintelis iš jų S. Bilis pateko į pusfinalį.
Asociatyvi Reuters/Scanpix nuotr.

Pirmasis iš lietuvių plaukęs T. Duškinas distanciją įveikė per 23,24 sekundės ir laimėjo savo plaukimą.

Neblogai startavęs M. Sadauskas užfiksavo kiek geresnį laiką nei T. Duškinas – 22,82 sekundės – ir savo plaukime užėmė 7 vietą. Jis gerokai atsiliko nuo olimpinio šios rungties normatyvo – 22,27 sekundės.

Paskutinis iš lietuvių startavęs S. Bilis rungtį įveikė per 22,42 sekundės ir savo plaukime užėmė 4 vietą. Šis rezultatas jam garantavo 9 vietą bendroje įskaitoje.

Geriausią laiką plaukiant 50 metrų laisvu stiliumi pademonstravo britas Benjaminas Proudas – 22,15 sekundės, tame pačiame plaukime su S. Biliu dalyvavęs prancūzas Florentas Manaudou užėmė antrąją vietą – 22,18 sekundės, o trečias bendroje įskaitoje liko ukrainietis Andriejus Govorovas – 22,23 sekundės.

Rungties pusfinaliss prasidės šeštadienį 18.50 val. Jį transliuos LRT KULTŪRA ir LRT.lt.

Taip pat šeštadienį pasirodys dar du Lietuvai atstovaujantys sportininkai – 19.18 val. jėgas 200 metrai nugara finale išmėgins Danas Rapšys, o 19.43 val. 50 m krūtine finale plauks Giedrius Titenis. Juos taip pat transliuos LRT KULTŪRA ir LRT.lt.