G. Titenis – 50 metrų krūtine rungties pusfinalyje

Paskutinis iš lietuvių Europos plaukimo čempionato penktadienio atrankos plaukimuose startavo Giedrius Titenis, kuris užtikrintai įveikė pusfinalio barjerą.

Lietuvis 50 metrų distancija krūtine įveikė per 27,74 sekundės, savo plaukime liko trečias, o bendroje įskaitoje – 9-as.

G. Titenis galutinėje įskaitoje beveik sekundę atsiliko nuo brito Adamo Peaty, tačiau kiti sportininkai – ranka pasiekiami. Pavyzdžiui, jei lietuvis būtų plaukęs 0,3 sekundės greičiau, jis būtų patekęs į greičiausių plaukikų penketuką.

Primename, kad tai buvo atrankos plaukimas, kur sportininkai neparodė viso savo potencialo.

Primename, kad pusfinalis prasidės penktadienį 21.32 val. Jį tiesiogiai transliuos LRT KULTŪRA ir LRT.lt.

Be to, 200 m nugara rungties pusfinalyje tą patį vakarą plauks ir Danas Rapšys.