„Lietuvos rytas“ sušvelnino LKL pusfinalio serijos rezultatą

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) trečiosiose pusfinalio rungtynėse antradienį vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose 66:64 (16:16, 19:19, 13:11, 18:18) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipą ir sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1–2.

V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Tiek po pirmojo (16:16), tiek po antrojo kėlinio rezultatas buvo lygus (35:35). Ketvirtajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ įgijo 9 taškų persvarą (59:50). Nors likus žaisti mažiau nei 10 sek. „Neptūnas“ dar sugebėjo priartėti iki 2 taškų (63:65), šeimininkai pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Vilniaus klubui 15 taškų pelnė Deividas Gailius (9 atk. kam.), 13 – Adas Juškevičius, po 7 – Artūras Gudaitis ir Kendrickas Brownas.

„Neptūno“ gretose po 16 taškų surinko Danielis Ewingas ir Jerai Grantas, (8 atk. kam.), 10 – Mindaugas Girdžiūnas, 8 – Vytautas Šarakauskas.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Klaipėdoje.