Biatlonininkė D. Rasimovičiūtė pasaulio taurės varžybose Rusijoje – 24-a

Chanty Mansijske (Rusija) vykstančių pasaulio biatlono taurės paskutiniojo, devintojo, etapo varžybų moterų 10 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 24-ąją vietą ir pelnė 17 įskaitinių taškų.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Nugalėjo du kartus šaudykloje suklydusi čekė Gabriela Soukalova – 30 min. 58,8 sek. Sprinto lenktynių nugalėtoja antrąją vietą užėmusią rusę Olgą Viluchiną (3 baudos ratai) pranoko 7 sek. Trečia finišavo pasaulio taurės varžybų nugalėtojos titulą jau užsitikrinusi norvegė Tora Berger (+14,8 sek.; 2 baudos ratai).

29-erių metų D. Rasimovičiūtei, kuri startavo 28-a, teko įveikti tris baudos ratus (0+1+1+1). Ji nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 15,1 sek.

Lenktynėse dalyvavo 58 biatlonininkės. Jos startavo pagal ketvirtadienį vykusių sprinto lenktynių rezultatus.

T. Berger po 25 lenktynių iš 26 turi 1233 taškus. Antrąją vietą užima baltarusė Darja Domračiova, surinkusi 908 taškus. Trečiojoje vietoje – vokietė Andrea Henkel, turinti 832 taškus.

D. Rasimovičiūtė (60 tšk.) bendrojoje įskaitoje iš 66-osios vietos pakilo į 59-ąją. Kita Lietuvos atstovė Natalija Kočergina (6 tšk.) užima 95-ąją vietą.