G. Titenis pateko į Europos plaukimo čempionato finalą

Pirmadienį Londone prasidėjusio Europos plaukimo čempionato pusfinalyje pasirodė lietuviai Giedrius Titenis ir Ugnė Mažutaitytė. 100 metrų krūtine rungtyje plaukęs G. Titenis užėmė 3 vietą ir pateko į finalą. U. Mažutaitytė 200 metrų nugara rungtyje liko 16 vietoje ir į finalą nepateko.

100 metrų krūtine plaukime puikų rezultatą pademonstravęs G. Titenis distanciją įveikė per 59,99 sekundės ir pusfinalyje užėmė trečią vietą (antrą vietą antrame plaukime). Lietuvis nusileido tik britams Adamui Peaty (58,74 sek.) ir Rossui Murdochui (59,67 sek.). Lietuvis pasirodė antrame pusfinalio plaukime penktame takelyje. Pusfinalyje varžėsi 16 plaukikų. Finalas, kuriame plauks G. Titenis, vyks gegužės 17 d., antradienį.

U. Mažutaitytė 200 metrų nugara rungtį įveikė per 2 min. 13,25 sekundės ir užėmė 16 vietą bendroje įstaitoje. Lietuvė pasirodė antrame plaukime pirmame takelyje. Rungtyje dalyvavo 16 plaukikių.

Čempionatą transliuoja LRT KULTŪRA ir naujienų portalas LRT.lt.