Pirmąsias LKF taurės varžybų finalo rungtynes laimėjo „Pieno žvaigždės“

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro finalo pirmosiose rungtynėse penktadienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda namuose po atkaklios kovos 77:75 (22:20, 23:21, 16:18, 16:16) įveikė Prienų „Prienus“.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Po dviejų kėlinių pasvaliečiai pirmavo 45:41. Trečiojo kėlinio pradžioje Pasvalio komanda po Vaido Čepukaičio metimo buvo įgijusi aštuonių taškų pranašumą (54:46), tačiau svečiai jau kėlinio viduryje jį visiškai panaikino. Vėliau iki pat mačo pabaigos nedideliu skirtumu beveik visą laiką pirmavo šeimininkai, bet „Prienai“ neleido jiems bent kiek toliau atitrūkti.

Pasvalio komandai Gytis Sirutavičius pelnė 20, V. Čepukaitis (13 atk. kam.) – 19, Tyrellas Biggsas – 12, Gediminas Maceina – 9, o Šarūnas Vasiliauskas – 8 taškus.

Prienų ekipai po 15 taškų pelnė Arminas Urbutis ir Artūras Milaknis, 14 – Siimas Sanderis Vene, 12 – Gintaras Kadžiulis.

Atsakomosios rungtynės vyks kovo 28 dieną Prienuose.