CSKA ekipa – per stipri susilpnėjusiam „Žalgiriui“

Išretėjusiomis gretomis į Maskvą išvykęs Kauno „Žalgiris“ grįš patyręs dar vieną pralaimėjimą Eurolygos „Top 16“ etape.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Lietuvos čempionai 61:70 (12:17, 14:18, 22:13, 13:22) pralaimėjo CSKA krepšininkams.

Visas galimybes patekti į Eurolygos ketvirtfinalį „Žalgiris“ galutinai prarado po Atėnų „Panathinaikos“ pergalės prieš Berlyno ALBA.

Finansinių sunkumų kamuojamas „Žalgiris“ į Maskvą atvyko be traumą besigydančio Marko Popovičiaus ir be šią savaitę klubą palikusio Tremmello Dardeno.

M. Popovičius rungtynes stebėjo viename Kauno barų, o „Žalgiris“ pirmą kartą šį sezoną Eurolygos rungtynėms neregistravo 12žaidėjų.

Pasinaudodama dažnomis „Žalgirio“ klaidomis CSKA diktavo dvikovos tempą ir trečiajame kėlinyje turėjo 15 taškų pranašumą (45:30, 25 min.).

Per pirmą kėlinį kauniečiai prarado net 8 kamuolius, o įpusėjus dvikovai buvo suklydę 11 kartų.

Tačiau „Žalgiriui“ prireikė kelių minučių, kad sugrąžintų intrigą.

Oliveris Lafayette`as pelnė 8 taškus iš eilės, Kšyštofas Lavrinovičius pataikė tritaškį su varžovo pražanga, ir sėkmingai trečią kėlinį baigęs „Žalgiris“ išlygino rezultatą – 48:48.

Vis dėlto džiaugsmas ilgai nesitęsė. Po pertraukėlės Ettore Messinos auklėtiniai sugrįžo į aikštę susikaupę.

Sonny Weemsas ir Viktoras Chriapa pataikė po tritaškį, S. Weemsas netrukus pridėjo dvitaškį ir aštuonis taškus be atsako pelniusi CSKA komanda atitolo 61:53 (34 min.).

Netrukus skirtumas vėl pasiekė dviženklę ribą ir CSKA antrą kartą „Top 16“ etape nugalėjo „Žalgirį“.

CSKA: Sonny Weemsas 13, Viktoras Chriapa 12 (8 atk. kam.), Aaronas Jacksonas 9, Aleksandras Kaunas 9, Vladimiras Micovas 6.

„Žalgiris“: Rimantas Kaukėnas 16 (5 rez. perd.), Oliveris Lafayette`as 11 (7 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius 8, Mindaugas Kuzminskas 8, Kšyštofas Lavrinovičius 8.