Jaunieji Lietuvos karatistai Europos čempionate iškovojo 13 medalių

Gruzijos sostinėje Tbilisyje vykstančio Europos jaunių ir suaugusiųjų kiokušin karatė čempionato jaunių kumitė rungtyje penktadienį Lietuvos sportininkai iškovojo 13 medalių – penkis aukso, tris sidabro ir penkis bronzos.

R. Makackaitė, Karatė klubo „Tornadas“ nuotr.

Merginų varžybose įvyko du lietuviški finalai.

Svorio kategorijos iki 55 kg lemiamoje kovoje Raminta Makackaitė įveikė Emiliją Korotkovaitę ir iškovojo savo antrąjį aukso medalį per dieną. Svorio kategorijoje virš 60 kg Monika Ryžikovaitė įrodė savo pranašumą prieš Aistę Tatarūnaitę.

Marijampolietė Valiaus Rudžio auklėtinė R. Makackaitė penktadienį ne tik laimėjo katos ir kumitė varžybas, bet dar buvo apdovanota ir specialiu prizu kaip techniškiausia kovotoja tarp merginų.

Aukso medaliu kumitė varžybose taip pat pasipuošė Monika Tydikaitė (svorio kategorijos iki 60 kg).

Vaikinų varžybose auksą iškovojo Laurynas Vaičikauskas (iki 75 kg) ir Gytis Ruzgys (virš 80 kg), sidabrą – Osvaldas Balčius (iki 70 kg), bronzą – Andrius Dubickas (iki 60 kg), Irmantas Šimulionis (iki 70 kg), Marius Milto (iki 75 kg), Marius Lukšys (iki 80 kg) ir Dovydas Lukaitis (virš 80 kg).

Penktadienio rytą Lietuvos sportininkai pasipuošė trimis Europos čempionato medaliais katos rungtyje, o šeštadienį apdovanojimų kraitį stengsis papildyti suaugusiųjų kumitė rungtyje.