Nesustabdomai žaidęs N. De Colo atvedė CSKA į Eurolygos finalą

Nesustabdomai žaidęs naudingiausias Eurolygos sezono krepšininkas Nando De Colo surinko trečdalį ekipos taškų bei atvedė Maskvos CSKA klubą į pergalę pusfinalyje. Prancūzas pakartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą, o Dimitrio Itoudžio vadovaujama komanda penktadienį Berlyne 88:81 (23:12, 24:25, 21:22, 20:22) nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkus ir po ketverių metų pertraukos kausis finale.

Paskutinį kartą CSKA dėl čempionų titulo kovojo 2012 metais, kada Rusijos ekipai vadovavo lietuvis Jonas Kazlauskas. Tuomet Maskvos komanda pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ ir liko antra.

CSKA iniciatyvą į savo rankas paėmė nuo pat susitikimo pradžios, kada startavo devyniais taškais paeiliui ir pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą – 23:12.

Antrajame ketvirtyje toliau sėkmingai žaidę maskviečiai buvo nutolę per 16 taškų – 47:31, tačiau „Lokomotiv“ tai nepalaužė. Krasnodaro komanda trečiajame ketvirtyje surinko aštuonis taškus iš eilės ir vienu metu priartėjo per šešis taškus – 54:60.

Visgi laiku susigriebusi De Colo vedama Maskvos ekipa iniciatyvos iš savo rankų neišleido bei dar sykį spurtavusi ketvirtajame kėlinyje susigrąžino rekordinį – 16 taškų pranašumą (78:62).