Pasaulio ledo ritulio čempionate – čekų ir amerikiečių pergalės

Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų planetos ledo ritulio čempionate penktą pergalę iš eilės iškovojo aštuonių ekipų A grupės lyderė Čekijos rinktinė.

Čekijos ledo ritulininkai penktadienį penktojo turo mače 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) nugalėjo į aštuntąją poziciją smuktelėjusią Kazachstano (2 tšk.) rinktinę ir, surinkę 14 taškų, jau penkiais lenkia antroje vietoje esančią planetos vicečempionę Rusijos komandą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Kazachstanas  5 0 1 0 4  13:22  2

Trečią pergalę penktosiose rungtynėse iškovojo ir trečiojoje pozicijoje B grupėje įsitvirtino JAV rinktinė, 5:1 (0:0, 3:0, 2:1) nugalėjusi penktąją nesėkmę patyrusią autsaiderę Vengrijos (0 tšk.) ekipą.

B grupėje pirmauja po keturias pergales iškovoję Kanados ir Suomijos ledo ritulininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Vengrija      5 0 0 0 5   5:25  0

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.