R. Kaukėno ir D. Lavrinovičiaus klubas pateko į Italijos krepšinio pirmenybių pusfinalį

Trečiosiose Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) ketvirtfinalio rungtynėse antrąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas trečiadienį svečiuose 99:85 (29:19, 27:17, 20:23, 23:26) nugalėjo septintojoje pozicijoje likusius čempionus Sasario „Banca di Sardegna“ krepšininkus ir, laimėję seriją iki trijų pergalių 3-0, tiesiausiu keliu pateko į pusfinalį.

Pirmąsias dvejas serijos rungtynes Emilijos Redžo komanda savo aikštėje laimėjo 85:68 (28:18, 23:22, 16:19, 18:9) bei 82:75 (20:22, 17:22, 20:18, 25:13).

Starto penkete trečiąją dvikovą pradėjusio R. Kaukėno sąskaitoje – 15 (tritaškiai 2/4, dvitaškiai 4/5, baudos 1/2) taškų, 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos ir 2 pražangos per 26 minutes.

D. Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 5 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei prasižengė 3 sykius. Per 9 žaidimo minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 2, realizavo abu baudų metimus, tačiau prametė dvitaškį.

Po 19 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Pietro Aradori ir Andrea De Nicolao, 13 – Amedeo Della Valle, 10 – Achille Polonara.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Davidas Loganas (16 tšk.), Kennethas Kadjis (15 tšk.) bei Jarvis Varnado (14 taškų).