Latvijos ledo ritulininkai pasaulio čempionate pralaimėjo rusams

Rusijoje vykstančio pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato A grupės rungtynėse pirmadienį Latvijos rinktinė 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) pralaimėjo planetos vicečempionei Rusijos komandai ir patyrė trečiąją nesėkmę.

Antrąją pergalę iškovojusiems rusams du įvarčius pelnė Artiomas Panarinas (21 ir 58 min.), po vieną – Jevgenijus Dadonovas (28) ir Vadimas Šipačiovas (48).

Kitose A grupės rungtynėse Čekijos rinktinė 4:2 (0:2, 3:0, 1:0) nugalėjo olimpinę vicečempionę Švediją ir iškovojo trečiąją pergalę.

B grupėje trečiąsias pergales iškovojo kanadiečiai ir suomiai. Olimpinė ir pasaulio čempionė Kanados rinktinė net 8:0 (1:0, 4:0, 3:0) nugalėjo Baltarusijos komandą, o Sočio olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtojai suomiai 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) įveikė JAV ledo ritulininkus.

Maskvoje ir Sankt Peterburge vykstančiose planetos pirmenybėse dalyvauja 16 rinktinių, suskirstytų į dvi grupes. Po keturias geriausias grupių komandas pateks į ketvirtfinalį.

Čempionatas baigsis gegužės 22 dieną.

Lentelės (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).