J. Šuklinui Trakuose nuplaukė kelialapis į Rio

Karjerą olimpinėse žaidynėse baigti norėjęs Jevgenijus Šuklinas į Rio de Žaneirą nekeliaus. Tai paaiškėjo po to, kai Trakuose pasibaigusiame Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės čempionate Lietuvos kanojininkas užėmė trečią vietą.

J. Šuklinas 200 metrų distanciją įveikė per 00:40,599 ir užėmė trečią vietą. Kanojininką vos keliomis šimtosiomis kiek netikėtai aplenkė Vadimas Korobovas, finišavęs per 00:40,573 Kaip ir buvo tikėtasi, pirmą vietą lengvai iškovojo Henrikas Žustautas, distanciją įveikęs per 00:39,561.

Kadangi J. Šuklinas užėmė trečią vietą, į antrą etapą, kuris vyks Duisburge per pasaulio taurės antrą etapą, jis nekeliaus. Todėl neturės progos pakovoti ir dėl vietos Rio de Žaneiro olimpiadoje.

Tuo tarpu H. Žustautas kelialapį į Rio beveik užsitikrino. Jam antrame etape tereiks aplenkti V. Korobovą.

Vyrų vienviečių baidarių 200 metrų distancijoje triumfavo favoritu laikytas Ignas Navakauskas, kuris finišavo per 00:35,344. Baidarininkui pavyko užnugaryje palikti Edviną Ramanauską (00:35,613) ir Aurimą Lanką (00:35,805).

Daug intrigos padovanojo vienviečių baidarių 200 metrų distancijos rungtis. Akivaizdžiais favoritais laikyti E. Ramanauskas su A. Lanku (00:32,004) tik per plauką aplenkė A. Seją ir I. Navakauską (00:32,006). Treti finišavo M. Grikšas ir M. Maldonis (00:33,322).