Į vyrų rankinio lygos finalą pateko Alytaus „Almeida-Stronglasas“

Šeštadienį Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygoje Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ ir Alytaus „Almeida-Stronglasas“ kovojo dėl kelialapio į finalą. Trečiose serijos rungtynėse Alytaus rankininkai 24:19 (14:12) nugalėjo „Granitą“ ir finale kovos prieš Klaipėdos „Dragūną“.
LRL nuotr.
LRL nuotr.

Susitikimo pradžią sėkmingiau pradėjo kauniečiai. Jie svečių arenoje dar pirmojo kėlinio viduryje įgijo 4 įvarčių pranašumą, tačiau aikštės šeimininkai nepasimetė ir atrado jėgų šturmui. „Almeida-Stronglasas“ pristabdė „Granito“ gynybą ir sugebėjo sėkmingai finišuoti pirmajame kėlinyje 14:12.

Rungtynių tempą antrajame kėlinyje ir toliau išlaikė aikštės šeimininkai. Alytiškiai neleido priartėti „Granito“ rankininkams, kurie buvo priversti aikštę palikti nuleistomis galvomis. Alytaus „Almeida-Stronglasas“ 24:19 (14:12) įveikė kauniečius ir užsitikrino vietą lygos finale, kaip rašoma pranešime spaudai.

Prie pergalės labiausiai prisidėjo Aurelijus Sabonis ir Žygimantas Micevičius, pelnę po 6 įvarčius. Dar 5 taiklius metimus pridėjo Remigijus Čepulis.

Kauniečiams daugiausiai įvarčių pelnė Vaidas Drevinskas, kurio sąskaitoje 7 sėkmingi metimai. 4 įvarčius pelnė Paulius Orlovskis.

Iškovoję serijoje antrą pergalę „Almeida-Stronglasas“ rankininkai užsitikrino vietą finale. Jame alytiškių jau laukia Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai.