Lietuvos irkluotojai tęsia kovą dėl medalių Europos čempionate

Brandenburge (Vokietija) vykstančio Europos irklavimo čempionato moterų porinių dviviečių valčių paguodos plaukime šeštadienį Lietuvos atstovės Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė užėmė pirmąją vietą ir pateko į finalą, kurį sekmadienį LRT TELEVIZIJA transliuos tiesiogiai.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

2013 metų pasaulio čempionės 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 51,100 sek.

Vyrų porinių dviviečių pirmajame pusfinalio plaukime dukart Europos čempionai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris finišavo antri (7.00,200) ir taip pat pateko į finalą.

Triskart Europos čempionas Mindaugas Griškonis laimėjo vyrų vienviečių valčių antrąjį pusfinalio plaukimą (7.38,660) ir irkluos finale.

Kovą dėl medalių tęs ir Lina Šaltytė. Ji moterų vienviečių valčių pirmajame pusfinalio plaukime užėmė trečiąją vietą (8.47,700).

Dėl kelialapio į finalą paguodos plaukime šeštadienį dar kovos vyrų porinę keturvietę irkluojantys Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius.

Deividas Kluonis ir Lukas Dobrovolskis startuos vyrų lengvo svorio porinių dviviečių valčių C finale.

LRT TELEVIZIJA sekmadienį tiesiogiai nuo 12:45 val. transliuos Europos irklavimo čempionato finalus.