Lietuvos krepšininkės Europos čempionato atrankoje įveikė slovakes

2013 metų Europos moterų krepšinio čempionato atrankos turnyro trečiosiose C grupės rungtynėse trečiadienį Lietuvos rinktinė Kauno sporto halėje 78:64 (17:18, 17:17, 20:16, 24:13) įveikė Slovakijos krepšininkes ir iškovojo antrąją pergalę.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Po dviejų kėlinių lietuvės atsiliko 34:35, o po trijų ketvirčių pirmavo 54:51. Ketvirtojo kėlinio pradžioje mūsiškių pranašumas padidėjo iki septynių taškų 58:51, bet viešnios sumažino jį iki keturių taškų 57:61, 59:63.

Tada Lietuvos krepšininkės pelnė šešis taškus iš eilės ir, likus žaisti 3 min. 40 sek., susikrovė dviženklę persvarą 69:59, o per likusį laiką dar šiek tiek padidino skirtumą.

Lietuvos rinktinei, kurią treniruoja Algirdas Paulauskas, 21 tašką pelnė Sandra Linkevičienė, 19 – Marina Solopova, 17 – Gintarė Petronytė, 10 – Giedrė Paugaitė.

Pirmąją nesėkmę patyrusioje Slovakijos komandoje Romana Vynuchalova surinko 13 taškų, Lucia Kupcikova pridėjo 11 taškų.

Lietuvės pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 34–39, tačiau pataikė 7 tritaškius iš 18 (38,9 proc.). Slovakės prametė visus 8 tolimus metimus.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais šeštadienį išvykoje su Belgijos komanda.