„Cavaliers“ mačo pabaigoje susitvarkė su Atlantos klubu

Klivlando „Cavaliers“ krepšininkai pergalingai pradėjo Rytų konferencijos pusfinalio seriją. Jie namuose 104:93 (30:19, 21:22, 23:29, 30:23) įveikė Atlantos „Hawks“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Trečiojo kėlinio viduryje „Cavaliers“ buvo įgijusi 18 taškų pranašumą (72:54), tačiau dar prieš lemiamą ketvirtį jis ištirpo iki 4 taškų (74:70), o įpusėjus ketvirtam kėliniui „Hawks“ po Alo Horfordo dvitaškio buvo priekyje (88:87).

Tuomet J. R. Smithas smeigė tritaškį, Kevinas Love`as pridėjo taiklias baudas, LeBronas Jamesas pelnė du taškus su pražanga ir „Cavaliers“ likus 2 minutėms įgijo 7 taškų persvarą (95:88). Rungtynių pabaigoje „Hawks“ sumažinti deficito nebesugebėjo.

„Cavaliers“ atkrintamosiose varžybose prieš Atlantos klubą iškovojo devintąją pergalę iš eilės.

Susitikime 27 taškus pelnęs Dennisas Schroderis užfiksavo karjeros atkrintamosiose varžybose rekordą. Jis pataikė po 5 dvitaškius bei tritaškius ir pridėjo dvi baudas.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 25 (7 atk. kam., 9 rez. perd. 5 per. kam.), Kyrie Irvingas 21 (8 rez. perd.), Kevinas Love`as 17 (11 atk. kam.), J.R. Smithas 12 (4/7 trit.)

„Hawks“: Dennisas Schroderis 27 (10/20 metimai, 6 rez. perd.), Paulas Millsapas 17 (13 atk. kam.), Kentas Bazemore`as 16 (12 atk. kam.), Alas Horfordas 10, Jeffas Teague`as 8 (2/9 metimai).