„Golden State Warriors“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Trail Blazers“

„Golden State Warriors“ ekipa pasirodymą Vakarų konferencijos pusfinalyje pradėjo užtikrinta pergale savo žiūrovų akivaizdoje.
Sipa USA/Scanpix nuotr.

Galingai startavę Steve‘o Kerro auklėtiniai 118:106 (37:17, 28:34, 28:22, 25:33) pranoko Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus.

Be kelio traumą besigydančio Stepheno Curry rungtyniaujantys dabartiniai NBA čempionai serijoje iki 4 pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Oklando ekipa beveik visus reikalus sutvarkė pirmajame ketvirtyje, kuriam nesibaigus ji jau pirmavo 34:14.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai nemažino apsukų ir buvo atitrūkę net 87:61, tačiau paskutiniajame kėlinyje jie kiek atsipalaidavo ir leido varžovams išvengti gėdingo sutriuškinimo.

23 taškus įmetęs, 13 kamuolių atkovojęs ir 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs Draymondas Greenas surinko antrąjį savo karjeros trigubą dublį atkrintamosiose varžybose.

Kitas „Warriors“ lyderis, 37 taškus pelnęs Klay Thompsonas, tapo pirmuoju žaidėju NBA istorijoje, pataikiusiu bent 7 tritaškius trijuose atkrintamųjų varžybų mačuose iš eilės.

Rungtynės anksčiau laiko pasibaigė iš aikštelės trečiajame kėlinyje išprašytiems „Warriors“ aukštaūgiui Andersonui Varejao ir „Blazers“ gynėjui Geraldui Hendersonui.

Iš pradžių krepšininkai susistumdė, o vėliau aistros nenurimo – kėlinio pabaigoje Varejao jau sėdėdamas ant suolelio apsižodžiavo su aikštelėje buvusiu Hendersonu, todėl abu žaidėjai buvo išvaryti į rūbinę.

„Warriors“: Klay Thompsonas 37, Draymondas Greenas 23 (13 atk. kam., 11 rez. perd.), Shaunas Livingstonas 12.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 30, Al-Farouqas Aminu ir Alanas Crabbe‘as po 15, C. J. McCollumas 12.