J. Valančiūnas buvo arti dvigubo dublio, tačiau „Raptors“ pralaimėjo

Toronto „Raptors“ (25:40) ekipa ir toliau banguoja it jūra, o jų šansai patekti į Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamąsias tampa vis mažesni.
EPA-ELTA nuotr.

Du lietuvius savo gretose turinti Kanados komanda išvykoje 88:112 (22:21, 18:28, 22:32, 26:31) nepasipriešino Bostono „Celtics“ (35:29) krepšininkams.

Toronto komanda laikėsi tik pirmojoje mačo dalyje. Po didžiosios pertraukos „Celtics“ pelnė net 65 taškus ir nutolo į priekį. Puikiai kamuolį skirsčiusių šeimininkų gretose net 7 krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Trečiajame kėlinyje atsilikome tik 4 taškais, tačiau tuomet paleidome varžovus. Maniau, kad mano vyrai kausis geriau, tačiau kuomet Bostono komanda padidino tempą, mes sugriuvome“, – po mačo kalbėjo „Raptors“ treneris Dwane'as Casey.

Kanados klubas Rytų konferencijoje ir toliau užima devintąją poziciją, o nuo aštuntojoje esančios Milvokio „Bucks“ ekipos atsilieka septyniomis pergalėmis.

Jonas Valančiūnas rungtynes pradėjęs starto penkete per 34 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Linas Kleiza aikštėje nepasirodė trenerio sprendimu.

„Celtics“: Jeffas Greenas 20, Paulas Pierce'as 15, Kevinas Garnettas, Jordanas Crawfordas ir Jasonas Terry po 12, Brandonas Bassas ir Courtney Lee po 11.

„Raptors“: Rudy Gay 19, DeMaras DeRozanas 17, Terrence'as Rossas 13, Jonas Valančiūnas ir Amiras Johnsonas po 9.