Lietuvos ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionate įveikė ukrainiečius

Trečią pergalę trečiojo pagal pajėgumą pasaulio ledo ritulio čempionato I (pirmojo) diviziono šešių ekipų B grupės turnyro Kroatijos sostinėje ketvirtojo turo mače iškovojo bei į antrąją vietą pakilo Lietuvos (9 tšk.) rinktinė, penktadienį 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) privertusi pasiduoti į pirmąją nesėkmę patyrusius bei trečiąją poziciją nukritusius Ukrainos (9 tšk.) ledo ritulininkus.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Ugnius Čiužas (44:22) bei Donatas Kumeliauskas (50:02), vienintelį ukrainiečiams – Jurijus Petragovskis (36:07).

Kitą šio turo mačą penktadienio vakarą žais Kroatijos ir Estijos komandos.

Pasaulio ledo ritulio čempionato I (pirmojo) B diviziono lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Didžioji Britanija       4   3   1   0   0  22:5  11
2. Lietuva                  4   3   0   0   1  14:12  9
3. Ukraina                  4   3   0   0   1  18:5   9
4. Kroatija                 3   1   0   0   2  14:13  3
5. Estija                   3   0   0   1   2   6:18  1
6. Rumunija                 4   0   0   0   4   8:29  0