„Barcelona“ ir „Galatasaray“ keliauja į Čempionų lygos ketvirfinalį

M'Baye Niangas 38 minutę galėjo nuginkluoti Victorą Valdesą, išlyginti mačo rezultatą bei priversti „Barcelona“ futbolininkus galvoti dar apie tris įvarčius į „Milan“ ekipos vartus, tačiau aštuoniolikmečio puolėjo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.
EPA-ELTA nuotr.

Netrukus Lionelis Messi dar kartą pakėlė iš tribūnų „Camp Nou“ stadiono žiūrovus, kurie tvirtai jautė, jog katalonai kelialapio į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį nebepaleis.

Antradienį vakare prestižiškiausio Senojo žemyno futbolo turnyro aštuntfinalio atsakomajame susitikime „Barca“ savų žiūrovų akivaizdoje su kaupu, 4:0, atsirevanšavo madų sostinės komandai už pralaimėjimą Italijoje rezultatu 2:0.

Massimiliano Allegri auklėtiniams dvikovos pradžia nieko gero nežadėjo – jau 5 minutę geriausiu pasaulio žaidėju renkamas L. Messi nepaliko vilčių Christianui Abbiati.

Neabejotinas šeimininkų dominavimas konvertavosi į antrą argentiniečio įvartį prieš didžiąją pertrauką, į kurią ekipos patraukė esant lygiai dviejų akistatų pusiausvyrai – 2:2.

Vis tik išklausiusi trenerio instruktažo „Milan“ vienuolikė nesugebėjo surasti nei priešnuodžių „Barcelona“ puolimui, nei kelių jų vartų link – Davido Villos ir Jordi Albos tikslūs šūviai užtvirtino Ispanijos klubo žygį į kitą turnyro etapą.

Kitose rungtynėse Stambulo „Galatasaray“ išvykoje kiek netikėtai 3:2 palaužė pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojančią Gelzenkircheno „Schalke“ komandą ir taip pat pateko į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Paskutinės dvejos aštuntfinalio dvikovos įvyks trečiadienį 21:45 Lietuvos laiku.

Rezultatai:

(paryškinta komanda pateko į kitą etapą)

Gelzenkircheno „Schalke“ 2:3 Stambulo Galatasaray“

(pirmas mačas 1:1, bendras rezultatas 3:4)

17' [1:0] R. Neustadter
37' [1:1] H. Altintop
42' [1:2] B. Yilmaz
63' [2:2] M. Bastos
90' [2 :3] U. Bulut

„Barcelona“ 4:0 „Milan“

(pirmas mačas 0:2, bendras rezultatas 4:2)

5' [1:0] L. Messi
40' [2:0] L. Messi
55' [3:0] D. Villa