Lietuvos A lygoje „Atlantas“ po sunkios pergalės kyla į antrą vietą

Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygoje“ ketvirtadienį vyko vienintelės ir priešpaskutinės aštunto turo rungtynės. Jose Kauno „Stumbras“ namuose susitiko su Klaipėdos „Atlantu“ ir pralaimėjo svečiams tik po atkaklios kovos rezultatu 2:3 (1:2). Klaipėdiečiai po šeštos pergalės šį sezoną surinko 18 taškų ir iš antros vietos išstūmė Vilniaus „Žalgirį“.
K. Bakūno (DELFI) nuotr.

Uostamiesčio atstovai pirmavo 2:0 po Donato Kazlausko ir ruso Maksimo Maksimovo taiklių smūgių, bet pirmo kėlinio pabaigoje Atlanto žaidėjas Ovidijus Verbickas įsimušė sau ir taip padėjo „Stumbrui“ sušvelninti skirtumą 1:2.

Antrame kėlinyje (73-ią min.) Kauno ekipai atstovaujantis nigerietis Kennedy Eriba išlygtino skirtumą (2:2), bet netrukus (85-ą min.) Evaldas Raziulis pasiekė pergalingą įvartį – 2:3.

„Stumbras“ su 6 taškais lieka penktas. Penktadienį Kaune bus žaidžiamos paskutinės aštunto turo rungtynės tarp „Kauno Žalgirio“ ir Utenos „Utenio“.