D. Zubraus „Sharks“ atkrintamosiose varžybose patyrė pirmąją nesėkmę

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse pirmadienį „San Jose Sharks“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 1:2 (1:1, 0:0, 0:0; 0:1) pralaimėjo „Los Angeles Kings“ ekipai, bet serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-1.
Scanpix/AFP nuotr.

„Sharks“ pirmavo po Joe Thorntono įvarčio 1-ąją rungtynių minutę, bet 9-ąją min. rezultatą išlygino Anže Kopitaras, o pratęsime (64 min.) pergalingą įvartį pelnė „Kings“ žaidėjas Tanneris Pearsonas.

D. Zubrus nebuvo registruotas susitikimui.

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį vėl „Sharks“ arenoje.

Rytų konferencijos ketvirtfinalyje reguliariojo sezono nugalėtoja „Washington Capitals“ komanda išvykoje 6:1 (1:1, 1:0, 4:0) įveikė „Philadelphia Flyers“ ledo ritulininkus ir serijoje pirmauja 3-0.

Pirmadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija.

„Philadelphia Flyers“ (7) – „Washington Capitals“ (1) 1:6 (1:1, 0:1, 0:4). Serija 0-3.

Vakarų konferencija.

„Minnesota Wild“ (8) – „Dallas Stars“ (1) 5:3 (1:2, 2:0, 2:1). 1-2.

„San Jose Sharks“ (6) – „Los Angeles Kings“ (5) 1:2 (1:1, 0:0, 0:0; 0:1), po pratęsimo. 2-1.