N. Rosbergas laimėjo trečiąjį iš eilės „Formulės-1“ etapą

2016 metų Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato trečiąjį etapą – Kinijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs vokietis Nico Rosbergas („Mercedes“).

Tai buvo trečioji iš eilės 30-mečio lenktynininko pergalė šiame sezone ir 17-oji karjeroje.

Antrąją vietą užėmė vokietis Sebastianas Vettelis („Ferrari“, +37,776 sek.), trečiąją – rusas Danilas Kviatas („Red Bull“, +45.936).

Ketvirtas finišavo australas Danielis Ricciardo („Red Bull-Renault“, +52,688 sek.), penktas – suomis Kimis Raikkonenas („Ferrari“, +1.05,872), šeštas – brazilas Felipe Massa („Williams“, +1.15,511).

Nugalėtojo titulą ginantis britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“, +1.18,230 sek.) liko tik septintas. Jis lenktynėse startavo iš paskutinės pozicijos.

Bendroje įskaitoje pirmauja N. Rosbergas (75 tšk.). Antrąją vietą užima L. Hamiltonas (39 tšk.), trečiąją – D. Rikardas (36 tšk.).

Ketvirtasis čempionato etapas (iš 21) – Rusijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks gegužės 1 dieną.