„Warriors“ iškovojo istorinę 73-ąją pergalę

Tai, ko su nekantrumu laukė visas Ouklandas – įvyko. „Golden State Warriors“ (73–9) krepšininkai galingai finišavo paskutinėse NBA reguliaraus sezono rungtynėse ir iškovoję 73-ąją pergalę auksinėmis raidėmis įsirašė į stipriausios planetos krepšinio lygos istoriją.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Paskutinėse rungtynėse Auksinės valstijos kariai savoje „Oracle“ arenoje nesuteikė šansų 125:104 (37:23, 33:27, 32:31, 23:23) „Memphis Grizzlies“ (42-40) vyrams.

Laimėję trečiadienį „kariai“ pagerino lygiai prieš du dešimtmečius pasiektą fenomenaliu iki šiol atrodžiusį Michaelo Jordano ir „Chicago Bulls“ pasiekimą – 72 pergalės ir 10 pralaimėjimų.

Kaip ir visą istorinį sezoną, lemiamame mače „Warriors“ į priekį vedė Stephenas Curry. Ouklando ekipos mažylis jau per pirmąjį kėlinį pelnė 20 taškų, o įpusėjus kėliniui Steve'o Kerro auklėtiniai turėjo saugią 20 taškų persvarą – 70:50.

Iš viso S.Curry šiame mače pataikė net 10 tritaškių iš 19 ir surinko 46 taškus. Vienas tolimas metimas buvo istorinis – 400-asis šį sezoną.

„Warriors“: Stephenas Curry 46 taškai, Klay Thompsonas 16, Harrisonas Barnesas 15.

„Grizzlies“: Zachas Randolphas 24, Lance‘as Stephensonas 22, JayMachalas Greenas 12.