J. Valančiūnas pelnė 12, o D. Motiejūnas – 9 taškus

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate penktadienį „Toronto Raptors“ komanda su Jonu Valančiūnu svečiuose po pratęsimo 116:118 (37:25, 22:28, 30:26, 20:30; 7:9) pralaimėjo „Los Angeles Lakers“ krepšininkams.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J. Valančiūnas per 17 min. pelnė 12 taškų (dvitaškiai 6/8), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 1 metimą, prasižengė 4 kartus ir sykį suklydo. „Raptors“ puolėjas Linas Kleiza nežaidė.

Toronto komandai (24 pergalės/39 pralaimėjimai) DeMaras DeRozanas pelnė 28, Rudy Gay`us ir Alanas Andersonas – po 17, o Kyle`as Lowry (10 rez. perd.) – 15 taškų.

„Lakers“ ekipą (32/31) į pergalę vedė Kobe Bryantas. Pratęsimą tritaškiu metimu išplėšęs gynėjas per 44 min. surinko 41 tašką (dvitaškiai 6/12, tritaškiai 5/10, baudos 14/16), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 kamuolius, tačiau suklydo 9 kartus. Dwightas Howardas (13 atk. kam.) pridėjo 24, o Steve`as Nashas – 22 (tritaškiai - 4/6) taškus.

„Raptors“ devintąją vietą užima Rytų konferencijoje, o „Lakers“ – Vakarų konferencijoje.

„Houston Rockets“ komanda, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, svečiuose 94:88 (30:21, 18:29, 28:23, 12:21) įveikė „Golden State Warriors“ krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D. Motiejūnas per 12 min. pelnė 9 taškus (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 1/3), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė 4 ir suklydo 2 kartus.

„Rockets“ komandai (34/29) Chandleris Parsonsas pelnė 26, Jamesas Hardenas (11 rez. perd.) – 20, Jeremy Linas – 15, o Carlosas Delfino – 12 taškų.

„Warriors“ ekipai (35/28) Stephenas Curry pelnė 24, Klay`us Thompsonas – 22 (tritaškiai - 4/6), o Davidas Lee – 16 taškų.

„Rockets“ Vakarų konferencijoje užima septintąją, o „Warriors“ – šeštąją vietas.