Bahreino „Grand Prix“ lenktynėse nugalėjo vokietis N. Rosbergas

2016 metų Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato antrąjį etapą – Bahreino „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš antrosios pozicijos startavęs vokietis Nico Rosbergas („Mercedes“).

Tai buvo antroji iš eilės 30-mečio lenktynininko pergalė šiame sezone ir 16-oji karjeroje.

Antrąją vietą užėmė suomis Kimis Raikkonenas („Ferrari“, +10,282 sek.), trečiąją – iš pirmosios pozicijos startavęs nugalėtojo titulą ginantis britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“, +30,148 sek.).

Ketvirtas finišavo australas Danielis Ricciardo („Red Bull-Renault“, +1.02,494 sek.), penktąją – prancūzas Romainas Grosjeanas („Haas“, +1.18,299), šeštąją – olandas Maxas Verstappenas („Toro Rosso“, +1.20,929 sek.).

Nepasisekė „Ferrari“ lenktynininkui vokiečiui Sebastianui Vettelui, kurio automobilis sugedo dar apšilimo rate.

Bendroje įskaitoje pirmauja abi lenktynes laimėjęs N. Rosbergas (50 tšk.). Antrąją vietą užima L. Hamiltonas (33 tšk.), trečiąją – D. Ricciardo (24 tšk.).

Trečiasis čempionato etapas (iš 21) – Kinijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks balandžio 17 dieną.