R. Meilutytė iškovojo auksą, G. Titenis – sidabrą

Švedijos sostinėje vykstančiose tarptautinėse „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose Rūta Meilutytė šeštadienį triumfavo ir 100 m krūtine rungties finale.

Ketvirtadienį aplenkusi visas varžoves perpus trumpesnėje distancijoje, šeštadienį lietuvė 100 m krūtine nuplaukė per 1 min. 6,57 sek. ir net 1,16 sek. aplenkė antroje vietoje likusią turkę Viktorią Zeynep Gunes. Trečia liko švedė Sophie Hansson (1 min. 7,85 sek.).

Vyrų 50 m plaukimo krūtine finale Giedrius Titenis finišavo per 27,77 sek. ir pelnė sidabro medalį. Auksą iškovojo Pietų Afrikos Respublikos atstovas Cameronas van der Burghas – 27,08 sek. Bronza atiteko Edgarui Crespo iš Panamos – 27,83 sek.

G. Titenis Švedijoje trečiadienį iškovojo ir bronzos medalį – tą lietuviui pavyko padaryti 200 m distancijoje.

Tuo metu 50 metrų laisvu stiliumi rungties finale Mindaugas Sadauskas šeštadienį liko tik septintas. Lietuvis distanciją įveikė per 22,87 sek.