Dviženklę persvarą išbarstęs „Žalgiris“ krito Maskvoje

Maskvos CSKA namuose pratęsė įspūdingą pergalių seriją prieš Kauno „Žalgirį“. Rusijos klubas Eurolygoje jau septynioliktą kartą iš eilės 100:86 nugalėjo Lietuvos čempionus. „Žalgiris“ F grupėje iš paskutinės vietos jau nebepakils, o CSKA užsitikrino pirmąją vietą.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Po pirmosios rungtynių pusės „Žalgiris“ pirmavo 48:47. Tiesa, antrojo kėlinio viduryje žalgiriečiai buvo susikrovę net 10 taškų persvarą, tačiau ją iššvaistė. Jerome`as Randle`as pataikė pirmąjį tritaškį Eurolygoje po 12 nesėkmingų bandymų. Iš viso „Žalgiris“ per du kėlinius pataikė 6 tolimus metimus iš 10-ies.

Per pirmas penkias minutes trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ pelnė vos tris taškus ir jau CSKA pirmavo dešimčia taškų. Prieš lemiamą kėlinį rusai pirmavo 13 taškų. Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ nesileido triuškinamas ir kovojo iki galo, tačiau pasipriešinti rusams nepavyko.

Eurolygoje šį sezoną debiutavo po traumos sugrįžęs Vytenis Lipkevičius.

„Žalgiriui“ dėl traumų vis dar negali padėti Martynas Pocius ir Robertas Javtokas.

Vienuoliktą pralaimėjimą patyręs „Žalgiris“ jau nebegali pakilti iš paskutinės F grupės vietos.

Devintą pergalę iškovojusi CSKA užsitikrino pirmąją vietą grupėje.

Maskvos CSKA jau septynioliktą kartą iš eilės Eurolygoje nugalėjo „Žalgirį“. Rusijos klubas tarpusavio akistatose nepralaimi nuo 2000 metų.

Paskutines Eurolygos sezono rungtynes „Žalgiris“ kitą savaitę žais su „Barcelona“.