Kultūrizmo varžybose Vokietijoje lietuviai iškovojo tris medalius

Velykų savaitgalį Vokietijoje vykusiose kultūrizmo ir fitneso varžybose „Loaded Cup“ Lietuvos sportininkai iškovojo tris medalius.

I. Juodytės (BFL) nuotr.

Bronzos medaliais pasidabino Edgaras Gladas (jaunimo kultūrizmas, iki 75 kg) ir Vilius Sosnovskis (jaunimo kultūrizmas, per 75 kg).

Jaunimo klasikinio kultūrizmo varžybose aukso medalis atiteko Tomui Kairiui. Tiesa, šioje kategorijoje lietuviui neatsirado varžovų.

Dar šeši lietuviai varžėsi finaluose – čia ketvirtos liko Anastasija Sidorevič (bikinis, iki 160 cm) ir Brigita Padelytė (jaunimo bikinis), penkti – Rita Milinovič (bikinio fitnesas, iki 169 cm) ir Gedvydas Norkevičius (klasikinis kultūrizmas, iki 190 cm). Šeštas vietas užėmė Laima Petrukonytė (bikinis, iki 160 cm), Martynas Lukaševičius (klasikinis kultūrizmas, iki 190 cm).

Taip pat moterų „physique“ varžybų ūgio kategorijoje per 163 cm šeštą vietą užėmė Danijai atstovaujanti lietuvė Modesta Habli (Hably).

Barbara Kulakovskaja (bikinio fitnesas), Irma Sprainaitytė (bikinio fitnesas), Evelina Naujūnaitė (bikinio fitnesas), Natalija Gaidukevič (bikinio fitnesas), Mantas Milevskis (jaunimo kultūrizmas), Deividas Dubinas (kultūrizmas) ir Adomas Kapčinskas (jaunimo kultūrizmas) į finalininkų gretas nepateko.

Varžybose dalyvavo atletai iš Danijos, Švedijos, Norvegijos, Vokietijos, Bulgarijos, Austrijos, Airijos, Estijos, Suomijos, Olandijos, Čekijos, Šveicarijos, Vengrijos, Islandijos, Rusijos, Belgijos ir Lietuvos.