„Energijos" ledo ritulininkai – Lietuvos čempionai

Lietuvos ledo ritulio čempionato finale sekmadienį Elektrėnų „Energija“ 4:3 (2:2, 0:1, 2:0) įveikė Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą.
Hockey.lt nuotr.

Elektrėniškiai po dviejų kėlinių atsiliko 2:3, tačiau trečiajame kėlinyje įmušė du įvarčius ir išplėšė pergalę.

„Energijos“ gretose pasižymėjo Aimas Fiščevas (9 min.), Deividas Kazlauskas (10), Tomas Vyšniauskas (42) ir Dovydas Kulevičius (52).

„Hockey Punks“ ekipai du įvarčius pelnė Mindaugas Kieras (3, 25), vieną – Šarūnas Kuliešius (16).

Geriausiu žaidėju Vilniaus klube pripažintas japonas Naokis Kanekas (Naoki Kaneko), o Elektrėnų ekipoje – Ugnius Čižas.

Kaip jau skelbta, bronzos medalius iškovojo Rokiškio „Rokiškio“ komanda. Ji rungtynėse dėl trečiosios vietos po pratęsimo 3:2 (0:0, 1:1, 1:1; 1:0) įveikė Kauno „Baltų ainius“.

Geriausiu finalo ketverto turnyro, vykusio Elektrėnuose, vartininku pripažintas Vilniaus komandos vartininkas Artūras Pavliukovas, geriausiu gynėju – „Rokiškio“ atstovas Šarūnas Citavičius, geriausiu puolėju – U. Čižas, o naudingiausiu turnyro žaidėju tapo M. Kieras.