Lietuvos ledo ritulio čempionato bronza – „Rokiškio“ komandai

Lietuvos ledo ritulio čempionato bronzos medalius iškovojo Rokiškio „Rokiškio“ komanda. Ji rungtynėse dėl trečiosios vietos sekmadienį po pratęsimo 3:2 (0:0, 1:1, 1:1; 1:0) įveikė Kauno „Baltų ainius“.

Hockey.lt nuotr.

34-ąją min. Saulius Limontas išvedė rokiškėnus į priekį 1:0, bet 37-ąją min. rezultatą išlygino Tomas Mizaras. 44-ąją min. antrą kartą pasižymėjęs S. Limontas vėl sugrąžino pranašumą „Rokiškiui“, tačiau po Mariaus Černiausko įvarčio 46-ąją min. rezultatas vėl tapo lygus (2:2). Pergalę pratęsimo Rokiškio klubui išplėšė Benas Šilinskas.

Geriausiais abiejų komandų žaidėjais pripažinti vartininkai – Lukas Jakšys („Baltų ainiai“) ir Simas Baltrūnas („Rokiškis“).

Finale taip pat sekmadienį susitinka Elektrėnų „Energija“ ir Vilniaus „Hockey Punks“.

Lietuvos čempionato finalo ketverto turnyras vyksta Elektrėnuose.