Kauno „Žalgiris“ dar kartą pralaimėjo „Chimki“

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje šeimininkai dar kartą 71:76 pralaimėjo „Chimki“ klubui. Žalgiriečiai nebeturi vilčių išsikrapštyti iš paskutinės F grupės vietos.

Kauno klubas pagirtinai kovėsi pirmoje rungtynių pusėje, bet visiškai sugriuvo antrojoje ir patyrė jau dešimtą pralaimėjimą. Šarūną Jasikevičių įsiutino ir paskutinė Duško Ivanovičiaus paskutinėmis sekundėmis paimta minutės pertraukėlė.

Jugoslavas pademonstravo savo gimtinės treneriams labai būdingą, bet negarbingą taktiką. Likus žaisti 15 sekundžių, D. Ivanovičius paėmė minutės pertraukėlę, kuri jau nieko nebegalėjo nulemti.

Š. Jasikevičius demonstratyviai per ją nieko nedarė, o visa „Žalgirio“ arena švilpė Rusijos klubui.

Jau pirmoje rungtynių dalyje žalgiriečiai pataikė net keturis tritaškius. Tai daugiau nei per dvi pastarąsias rungtynes Eurolygoje. Be to, „Žalgiris“ per du kėlinius suklydo tik tris kartus, „Chimki“ – devynis. Prieš pertrauką „Chimki“ atsiliko dviem taškais, o rezultatyviausias „Žalgirio“ gretose buvo 12 taškų pelnęs Edgaras Ulanovas.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė. „Chimki“ daug sėkmingiau atakavo ir vertė žalgiriečius klysti. Rusijos klubas laimėjo kėlinį 21:12 ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 7 taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje svečiai lietuvius stabdė ir blokais – jų atliko net septynis.

Dėl traumos šiose rungtynėse „Žalgiriui“ nepadėjo Martynas Pocius.