Lietuvos jaunių stalo teniso čempionais tapo I. Šimkutė ir M. Stankevičius

Savaitgalį Joniškyje vykusiame Lietuvos jaunių (iki 18 metų) stalo teniso čempionate aukso medalius iškovojo Ieva Šimkutė (trenerė Lina Sabaliauskienė) ir Medardas Stankevičius (Viktoras Stankevičius).

Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Sidabro medalius iškovojo Kornelija Ščiglaitė (Inga Kardauskaitė-Orlovienė) ir Benas Skirmantas (Lina Sabaliauskienė). Bronzos medalių laimėtojais tapo Erika Satkevičiūtė (Rytis Velička) ir Rimas Lesivas (Saulius Bureika).

Merginų dvejetų varžybose aukso medalius iškovojo E. Satkevičiūtės ir Aistės Dervinytės pora, finale 3–0 įveikusi K. Ščiglaitę ir Kotryną Kozlovskają. Trečiąją vietą pasidalino Dovilės Račkauskaitės ir Gabrielės Brazauskaitės bei Orintos Pileckaitės ir Augustės Melaikaitės poros.

Vaikinų dvejetų varžybose triumfavo Beno Skirmanto ir Rimo Lesivo duetas. Jis finale 3–0 įveikė Agnių Kačerauską ir Edviną Daugerdą. Trečią vietą užėmė Karolio Pundino ir Karolio Balčiūno bei Romualdo Franckaičio ir Adomo Zabelevičiaus poros.

Mišrių dvejetų varžybose nugalėtojais tapo Vanesos Ražinskytės ir Beno Skirmanto tandemas, finale 3-2 įveikę K. Ščiglaitės ir R. Lesivo duetą. Bronzos medaliais pasipuošė I. Šimkutės ir Romualdo Franckaičio bei A. Dervinytės ir Klaido Čepaičio poros.