„Rockets“ legendos akivaizdoje – solidus D. Motiejūno pasirodymas

„Houston Rockets“ su rezultatyviai žaidusiu Donatu Motiejūnu šventė pergalę 116:111 (31:23, 23:29, 34:26, 28:33) namuose prieš „Minnesota Timberwolves“. Atrodo, kad komandą pabudino krepšininkų susirinkimas. Tai galėjo stebėti ir vienas geriausių komandos žaidėjų istorijoje – Hakeemas Olajuwonas.

Po Hjustono ekipos žaidėjų susirinkimo įžaidėjas Patrickas Beverley sakė, kad jam gaila kito jų varžovo.

Donatas Motiejūnas per 26 minutes pelnė 17 taškų (8/12 dvitašk., 1/2 tritašk.), atkovojo 9 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė, perėmė vieną kamuolį ir vieną prarado.

Jamesas Hardenas ne tik pelnė 29 taškus, bet ir pridėjo 14 rezultatyvių perdavimų. P. Beverley buvo rezultatyviausias šiame sezone su 18 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Pirmą kartą nuo 2012 metų net du žaidėjai surinko daugiau nei 10 rezultatyvių perdavimų. Sėkmingo pasitarimo pasekmė?

Šįkart „Rockets“ varžovams pirmajame kėlinyje leido įmesti tik 23 taškus. Jie NBA rikiuojuosi kaip viena daugiausiai taškų pirmajame kėlinyje praleidžiančių ekipų.

Karlas-Anthony Townsas Minesotos ekipai pelnė 32 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

Po dviejų mėnesių pertraukos į aikštę sugrįžo Kevinas Garnettas.

Rungtynes stebėjo legendinis „Rockets“ žaidėjas Hakeemas Olajuwonas.​

„Rockets“: J. Hardenas 29, P. Beverley 18, M. Beasley ir D. Motiejūnas po 17, T. Ariza 15, D. Howardas 10.

„Timberwolves“: K. Townsas 32, A. Wigginsas 21, Z. LaVine‘as 15, R. Rubio 14, G. Diengas 13, S. Muhammadas 12.

J. Valančiūnas iš šalies stebėjo „Raptors“ pergalę

„Toronto Raptors“ be trečias rungtynes praleidusio Jono Valančiūno šventė pergalę 105:91 (30:14, 25:27, 24:33, 26:17) prieš „Boston Celtics“.

Antradienį galingai startavęs rungtynėse su „Chicago Bulls“ komanda J. Valančiūnas susižeidė ranką ir nebaigė susitikimo. Pirštas nelūžo, tačiau trauma ne tik nutraukė rekordinę, 17 rungtynių, seriją su dviženkliu taškų skaičiumi, bet ir neleido žaisti jau trijuose susitikimuose.

J. Valančiūnas jau turėtų žaisti kitose rungtynėse su „Orlando Magic“.

Pergalę prieš Bostono ekipą garantavo puikus Luiso Scola startas ir Kyle‘o Lowry finišas. Pastarasis ketvirtajame kėlinyje pelnė 15 iš 32 taškų, o argentinietis pirmajame ketvirtyje surinko visus 17 taškų.

Lietuvio dubleris Bismackas Biyombo šįkart pelnė 4 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

Tai buvo trečia Toronto ekipos pergalė iš eilės. Bostonas pratęsė blogiausią pralaimėjimų seriją sezone su keturiais pralaimėjimais iš eilės.

Bostono ekipai tai buvo skaudus pralaimėjimas ir turnyrinėje lentelėje. Jie nukrito į šeštą vietą Rytų konferencijoje.

Pirmajame kėlinyje „Raptors“ leido varžovams įmesti mažiausiai šiame sezone – vos 14 taškų.

Toronto klubo treneriui Dwane‘ui Casey tai buvo jau 201 pergalė. Tik penki šiuo metu NBA komandas treniruojantys strategai turi daugiau nei 200 pergalių – Greggas Popovichius (1,080 „Spurs“), Erikas Spoelstra (390 „Heat“), Rickas Carlisle‘as (372 „Mavericks“) ir Frankas Vogelis (241 „Pacers“).

„Raptors“: K. Lowry 32, L. Scola 17, D. DeRozanas 15, N. Powellas 10.

„Celtics“: I. Thomas 20, E. Turneris 12.