„Heat“ – per žingsnį nuo NBA čempionų titulo

NBA čempionato finalo ketvirtosiose rungtynėse antradienį Rytų konferencijos čempionė Majamio „Heat“ namuose 104:98 įveikė Vakarų konferencijos nugalėtoją Oklahomos „Thunder“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.
EPA-ELTA nuotr.

Po pirmųjų 10 žaidimo minučių svečiai turėjo 14 taškų pranašumą 33:19, tačiau iki ilgosios pertraukos šeimininkai sumažino atsilikimą iki trijų taškų 46:49, o po trijų ketvirčių pirmavo 79:75.

Majamio komandai LeBronas Jamesas pelnė 26 taškus, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius. Puolėjas ketvirtajame kėlinyje patyrė traumą ir buvo išneštas iš aikštės. Dwyane`as Wade`as ir Mario Chalmersas surinko po 25 taškus.

„Thunder“ gretose nesulaikomas buvo Russellas Westbrookas. Jis per 45 min. pelnė 43 taškus. Kevino Duranto sąskaitoje – 28 taškai.

Penktosios finalo rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį vėl Majamyje.

Nė vienai komandai NBA istorijoje nepavyko laimėti finalo serijos, atsiliekant 1-3.