T. Kaukėnas pasaulio čempionato persekiojimo lenktynėse liko 47-as

Norvegijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį lietuvis Tomas Kaukėnas užėmė 47-ąją vietą.

Antrasis aukso medalis Norvegijoje atiteko tris kartus šaudykloje suklydusiam ir tris baudos ratus įveikusiam prancūzui Martinui Fourcade`ui – 32 min. 56,5 sek.

Kaip ir sprinto varžybose, antrąją vietą užėmė Norvegijos biatlono legenda 42-ejų metų norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas (+20,1 sek.; 2 baudos ratai). Bronza atiteko kitam norvegui Emiliui Svendsenui (+31,2 sek.; 1).

24-erių metų T. Kaukėnas turėjo įveikti net septynis baudos ratus ir nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 12,8 sek.

Persekiojimo lenktynėse dalyvavo 60 biatlonininkų, kurie startavo pagal pasirodymą sprinto varžybose.