Ispanijoje – keturi C. Ronaldo įvarčiai

Ispanijos „Primera“ lygoje vilčių iškovoti bent antrąją vietą nepraranda Madrido „Real“ klubas, antrajame kėlinyje sutriuškinęs Vigo „Celta“ – 7:1.

„Real“ ilgai medžiojo pirmąjį įvartį ir pasiekė jį tik 41-ąją minutę, kai po Isco pakelto kampinio galva įmušė gynėjas Pepe.

Po pertraukos darbo ėmėsi Cristiano Ronaldo, kuris 50-ąją minutę įkalė tiesiai į viršutinį vartų kampą, o po 8 minučių galingu šūviu realizavo baudos smūgį.

„Celta“ sugebėjo sušvelninti rezultatą, kai Iago Aspasas 62-ąją minutę įmušė įvartį, tačiau Madrido klubą tai tik dar labiau supykdė.

Jau 64 min. po Isco perdavimo C. Ronaldo lengvai nukreipė kamuolį į tuščius vartus, o 76-ąją min. portugalas užbaigė savo pokerį, kai kampinio metu pašoko įspūdingai aukštai ir smūgiu galva nepaliko šansų vartininkui.

Jau po minutės šeštąjį įvartį įmušė Jese, o 81-ąją triuškinimą pabaigė Garethas Bale'as, puikiai pažymėjęs savo sugrįžimą po traumos.