Biatlonininkas T. Kaukėnas pasaulio čempionato sprinte užėmė 21-ąją vietą

Norvegijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį lietuvis Tomas Kaukėnas užėmė 21-ąją vietą ir pelnė teisę dalyvauti persekiojimo varžybose.
Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

Tai – geriausias T. Kaukėno rezultatas planetos pirmenybėse. Anksčiau jo aukščiausia vieta buvo 22-a.

Aukso medalis atiteko be klaidų šaudžiusiam ir baudos ratų išvengusiam prancūzui Martinui Fourcade`ui – 25 min. 35,4 sek.

Antrąją vietą užėmė Norvegijos biatlono legenda 42-ejų metų norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas (+26,9 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – ukrainietis Sergejus Semionovas (+27,6; 0).

25-erių metų T. Kaukėnas šaudykloje suklydo vieną kartą ir nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 20,3 sek.

23-ejų metų Vytautas Strolia (+4.21,5; 6) užėmė 87-ąją vietą, o 24-erių metų Karolis Dombrovskis (+5.12,9; 4) liko 95-as.

Teisę startuoti persekiojimo lenktynėse pelnė 60 sportininkų.

Sprinto varžybose dalyvavo 102 biatlonininkai.

Moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį startuos Gabrielė Leščinskaitė, Natalija Kočergina ir Natalija Paulauskaitė.