„Žalgirio“ naujoko debiutas pažymėtas trileriu Pasvalyje

Jerome’o Randle’o debiutas Kauno „Žalgiryje“ vos neapkarto. Sekmadienį vykusiose LKL čempionato rungtynėse tik trečiojo ketvirčio pabaigoje susigriebę Šarūno Jasikevičiaus auklėtinai po pratęsimo 109:101 įveikė pastaruoju metu favoritams nervus gerokai tampančią Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.
L. Balandžio (15min.lt) nuotr.

Kojos Š. Jasikevičiaus auklėtiniams vos ir vėl nepakišo netaiklūs metimai. Žalgiriečiai dvikovoje iš dviejų taškų zonos pataikė vos 30 metimų iš 62, o iš 17 tritaškių tikslą pasiekė tik septyni.

Bendrame „Žalgirio“ kataklizmų fone išsiskyrė tik Paulius Jankūnas ir J. Randle`as.

Komandos naujokas debiutinėse rungtynėse pelnė 19 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, triskart perėmė kamuolį ir „Pieno žvaigždėms“ išrašė du blokus.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos „Žalgiriui“ kaip reikiant svilo uodega. Tik likums trims minutėms iki kėlinuko pabaigos kauniečiai susigriebė ir įtikinamai spurtavę 10:2 išsiveržė į priekį 69:67.

Lemiamame ketvirtyje lyderio vaidmens ėmėsi J. Randle`as. Rezultatyviais perdavimais ir pavojingais reidais už pakarpos kauniečiams griebęs Ukrainos rinktinės įžaidėjas, rodės, padės išnešti sveiką kailį.

Tačiau savų sirgalių energijos jūroje plaukę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai neketino pasiduoti – keli R. Moore`o tritaškiai ir D. Low rezultatyvūs perdavimai lėmė pratęsimą.

Prieš pratęsimą kakta žliaugiantį prakaitą kostiumo atlapais šluostydamas is Š.Jasikevičius viltingai pažvelgė į J.Randle'ą. Rodės, kad treneris strategiją aiškino tik naujokui.

Trenerio pasitikėjimo įkvėptas J.Randle'as pratęsime driokstelėjo iš peties. Ant pečių visą „Žalgirio“ puolimą užsikrovęs įžaidėjas prisidėjo prie beveik visų rezultatyvių išpuolių ir kauniečiams padovanojo pergalę.

„Pieno žvaigždės“: R. Moore`as (6/8 dvit., 5 atk. kam., 6 perimt. kam.) 23, D.Low (8 rez. perd.) 20, S. Babrauskas (5 atk. kam.) 13

„Žalgiris“: J. Randle`as 19, P. Jankūnas (8 atk. kam.) 19, I. Vougioukas (6 atk. kam.) 14.